Mecenasi

Nasz nowy projekt, który rozpoczął się w 2024 roku wspierają następujący mecenasi. Oto oni:

Fan Club Deutschland (FCD) – rok założenia 2004 rok. Największy zagraniczny fan klub Ruchu Chorzów. Na ich stronie internetowej możemy przeczytać:

W 2006 roku wspólnymi siłami z kibicami z Chorzowa zostaje odnaleziony grób Ernesta Wilimowskiego. Od tego czasu staramy się systematycznie o niego dbać. W tym roku grób całkowicie wszedł w posiadanie naszego FC. Otrzymaliśmy całą dokumentację oraz opłacamy miejsce na cmentarzu.

Jako spora grupa członków FCD zamieszkałych w całych Niemczech jesteśmy bardzo aktywni. Nie ważne czy mieszkamy na wschodzie , zachodzie, południu czy północy Niemiec kilometry nie grają żadnej roli i jeśli jest to tylko możliwe jesteśmy obecni na C6 czy to na wyjeździe. Choć dla nas każdy mecz jest wyjazdem.

Link do FP

Niebieska Brygada Irlandia – od kilku lat w mniejszym lub większym stopniu wspiera chorzowski klub, jednak członkowie F.C. skupili się na pomocy w akcjach typowo kibicowskich, gdzie współfinansowali działania Wielkiego Ruchu, Ultras Niebiescy, Sektora Rodzinny czy Ośrodka Kibice Razem. Fan klub z Irlandii  czynnie uczestniczy w akcji Niebieska Paka dla Niemowlaka.

Członkowie Niebieskiej Brygady Irlandii wspomagają również nasz zespół w wydaniu serii książek o Historii Ruchu, a od stycznia 2024 w naszym nowym projekcie.

Link do FP

Niebieska Holandia – Holandia to kraina wiatraków, serów i tulipanów. Kraj ten słynie także z fan klubu Ruchu Chorzów, który działa na wielu płaszczyznach: zarówno kibicowskiej, jak i wspomagając nasz klub.

Fan Club Niebieska Holandia powstał w czerwcu 2020 roku przy pierwszym spotkaniu, na którym gościliśmy naszych bRaci po szalu z Fan Club Deutschland ’04 – jak wspominają członkowie F.C.

Do największych akcji należą: Paka dla Niemowlaka, Akcja 102 na 102, wsparcie wydania książek o Historii Ruchu, udział w pogrzebie śp. Eugeniusza Fabera jako reprezentacja klubu oraz wspomaganie akcji Wielkiego Ruchu, Sektora Rodzinnego czy Ośrodka Kibice Razem. Oczywiście to tylko przykłady wsparcia.

Aktywnie działamy również na każdej płaszczyźnie kibicowskiego rzemiosła. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i jesteśmy skłonni w miarę możliwości dalej działać na rzecz klubu. Jesteśmy za granicami naszego kraju, lecz miłość do Ruchu nie zna granic – mówi o sobie Fan Club.

Link do FP

Wielki Ruch – oczywiście nie możemy zapomnieć o Stowarzyszeniu Wielki Ruch, jednym z największych Socios w Polsce, które przekazało na cele Ruchu i jego kibiców ponad  MILION złotych.

Nasz zespół opiekuje się archiwami piwnicznymi będącymi własnością Wielkiego Ruchu zgodnie z ustaleniami z zarządem Stowarzyszenia.

O Stowarzyszeniu przeczytacie tutaj

Usługi przewozowe Wernal Trans – Alan Werner Chorzów – kolejny nasz partner wspierający nasz nowy projekt. Jest to firma, która zajmuje się przewozem osób busami (8+1) w kraju i za granicą. Posiada certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz osób oraz licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu do 9 osób.

Link do FP

Kolejnym naszym mecenasem została Klinika Urody w Dublinie Aesthetic – Medicine of Beauty,

Właściciele Blandyna i Dawid powiedzieli nam o sobie:

W naszej klinice dbamy o wygląd, jakość skóry i poczucie własnej wartości naszych klientów.
Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom satysfakcjonujących efektów w walce z problemami estetycznymi, z którymi się borykają. Począwszy od trądziku, blizn, wczesnych oznak starzenia, przebarwień, a nawet uporczywego tłuszczu, nasza klinika ma rozwiązanie na prawie wszystkie problemy estetyczne, z którymi mogą borykać się nasi klienci! Świadczymy zabiegi w Irlandii od 6 lat i zapraszamy każdego, kto szuka leczenia estetycznego.

Our clinic looks after the appearance, quality of the skin and self esteem of our clients.
It is our goal to provide our clients with satisfactory results for the aesthetic problems they struggle with. Ranging from ance, scars, early signs of aging, discolourations and even stubborn fat our clinic has a solution for almost all aesthetic problems that our clients may be struggling with!
We have been providing treatments in Ireland for the past 6 years and we welcome anyone looking for an aesthetic treatment.

Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu, który znajduje się w Dublinie pod adresem:
13 Black Water Road
Dublin
D11V500

Link do FP